RT0805WRE0797R6L
MFR.Part #
RT0805WRE0797R6L
JLCPCB Part #
C1709844
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS