RT0805WRE07866RL
MFR.Part #
RT0805WRE07866RL
JLCPCB Part #
C4121519
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS