RT0805WRE07768RL
MFR.Part #
RT0805WRE07768RL
JLCPCB Part #
C1710274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 768Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS