RT0805WRE0773R2L
MFR.Part #
RT0805WRE0773R2L
JLCPCB Part #
C4207646
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS