RT0805WRE0769K8L
MFR.Part #
RT0805WRE0769K8L
JLCPCB Part #
C1713724
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS