RT0805WRE0764R9L
MFR.Part #
RT0805WRE0764R9L
JLCPCB Part #
C1712309
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS