RT0805WRE0760R4L
MFR.Part #
RT0805WRE0760R4L
JLCPCB Part #
C1712015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS