RT0805WRE075K36L
MFR.Part #
RT0805WRE075K36L
JLCPCB Part #
C1710422
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS