RT0805WRE0751KL
MFR.Part #
RT0805WRE0751KL
JLCPCB Part #
C1710773
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS