RT0805WRE074K87L
MFR.Part #
RT0805WRE074K87L
JLCPCB Part #
C4241209
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS