RT0805WRE074K64L
MFR.Part #
RT0805WRE074K64L
JLCPCB Part #
C3949021
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS