RT0805WRE074K48L
MFR.Part #
RT0805WRE074K48L
JLCPCB Part #
C1710553
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS