RT0805WRE0748K7L
MFR.Part #
RT0805WRE0748K7L
JLCPCB Part #
C4323748
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS