RT0805WRE07481RL
MFR.Part #
RT0805WRE07481RL
JLCPCB Part #
C1710599
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 481Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS