RT0805WRE0747KL
MFR.Part #
RT0805WRE0747KL
JLCPCB Part #
C1710601
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS