RT0805WRE0745K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRE0745K3L
JLCPCB Part #
C1710765
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS