RT0805WRE0742R2L
MFR.Part #
RT0805WRE0742R2L
JLCPCB Part #
C1710814
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS