RT0805WRE0731K6L
MFR.Part #
RT0805WRE0731K6L
JLCPCB Part #
C1710781
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS