RT0805WRE07301RL
MFR.Part #
RT0805WRE07301RL
JLCPCB Part #
C4239737
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS