RT0805WRE072K21L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRE072K21L
JLCPCB Part #
C1710867
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS