RT0805WRE07287RL
MFR.Part #
RT0805WRE07287RL
JLCPCB Part #
C1711267
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 287Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS