RT0805WRE0727RL
MFR.Part #
RT0805WRE0727RL
JLCPCB Part #
C1711025
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 27Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS