RT0805WRE07255RL
MFR.Part #
RT0805WRE07255RL
JLCPCB Part #
C3994626
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS