RT0805WRE0724K3L
MFR.Part #
RT0805WRE0724K3L
JLCPCB Part #
C1711015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS