RT0805WRE0723K7L
MFR.Part #
RT0805WRE0723K7L
JLCPCB Part #
C1710987
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS