RT0805WRE0720KL
MFR.Part #
RT0805WRE0720KL
JLCPCB Part #
C4233123
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS