RT0805WRE071K43L
MFR.Part #
RT0805WRE071K43L
JLCPCB Part #
C4260176
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS