RT0805WRE071K33L
MFR.Part #
RT0805WRE071K33L
JLCPCB Part #
C1709673
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS