RT0805WRE071K05L
MFR.Part #
RT0805WRE071K05L
JLCPCB Part #
C4039627
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS