RT0805WRE07187RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRE07187RL
JLCPCB Part #
C1709757
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 187Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS