RT0805WRE07178KL
MFR.Part #
RT0805WRE07178KL
JLCPCB Part #
C3954345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS