RT0805WRE07160RL
MFR.Part #
RT0805WRE07160RL
JLCPCB Part #
C4135361
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS