RT0805WRE0714RL
MFR.Part #
RT0805WRE0714RL
JLCPCB Part #
C3962815
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS