RT0805WRE07147KL
MFR.Part #
RT0805WRE07147KL
JLCPCB Part #
C1710069
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS