RT0805WRE0713K3L
MFR.Part #
RT0805WRE0713K3L
JLCPCB Part #
C1710060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS