RT0805WRE07130RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRE07130RL
JLCPCB Part #
C1714247
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS