RT0805WRE0712RL
MFR.Part #
RT0805WRE0712RL
JLCPCB Part #
C3993081
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS