RT0805WRE07121KL
MFR.Part #
RT0805WRE07121KL
JLCPCB Part #
C1710253
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS