RT0805WRE0710R7L
MFR.Part #
RT0805WRE0710R7L
JLCPCB Part #
C1710082
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS