RT0805WRE0710R2L
MFR.Part #
RT0805WRE0710R2L
JLCPCB Part #
C4194119
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS