RT0805WRD078K66L
MFR.Part #
RT0805WRD078K66L
JLCPCB Part #
C4220688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS