RT0805WRD078K06L
MFR.Part #
RT0805WRD078K06L
JLCPCB Part #
C1711993
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS