RT0805WRD0761R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRD0761R9L
JLCPCB Part #
C1711984
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS