RT0805WRD07604RL
MFR.Part #
RT0805WRD07604RL
JLCPCB Part #
C1712000
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 604Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS