RT0805WRD0753R6L
MFR.Part #
RT0805WRD0753R6L
JLCPCB Part #
C1712100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS