RT0805WRD07511RL
MFR.Part #
RT0805WRD07511RL
JLCPCB Part #
C1712643
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 511Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS