RT0805WRD0743KL
MFR.Part #
RT0805WRD0743KL
JLCPCB Part #
C1712412
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS