RT0805WRD073K83L
MFR.Part #
RT0805WRD073K83L
JLCPCB Part #
C1712581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS