RT0805WRD073K74L
MFR.Part #
RT0805WRD073K74L
JLCPCB Part #
C1713958
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS