RT0805WRD073K6L
MFR.Part #
RT0805WRD073K6L
JLCPCB Part #
C1712590
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS